HİZMETLERİMİZ

hizmetlerimiz

Matbaa / dijital baskı: Sumi Ajans, birçok reklam ajansının aksine matbaa ve dijital baskı hizmetlerini kendi bünyesinde barındırdığı donanımlar sayesinde daha ucuz ve hızlı bir şekilde müşterilerine tedarik etmektedir.

Grafik Tasarım : Basılı veya web ortamında kullanılan projelerde içeriğinizdeki mesajların görseller ile daha etkili bir şekilde hedef kitlenize ulaştırılmasını hedefleyen çalışmaların tümüdür. Grafik tasarım hizmetlerimizde en çok tercih edilmemize sebep olan nokta ise müşterilerin isteklerinin birkaç alternatifle inovatif bir biçimde oluşturulmasıdır.

Dijital Pazarlama : Kişilerin veya markaların ulaşmak istedikleri demografiye yönelik yapılan çalışmaların tamamıdır. Dijital pazarlama faaliyetleri pazarlama stratejilerinizin web ortamında uygulanmasıdır.

- SEO : Arama motorları optimizasyonu olarak Türkçeleşmiş olan SEO faaliyetleri markanızın arama motorlarında doğru kelimelerde üst sıralarda görünmesi için yapılan çalışmalardır. Sumi Ajans uluslararası faaliyet gösteren bazı firmalarda olmak üzere yaklaşık 150 kelimede başarılı SEO çalışmalarını hayata geçirmiştir.

- SEM : Markanızın algı yönetimine veya hizmetlerinizin tanıtılmasına yönelik dijital pazarlama çalışmalarıdır. Sizin için uygun pazarlama platformlarının web üzerinde seçilerek SWOT analizleri ile birlikte aylık olarak tarafınıza raporlandığı ve pazarlama yetkilileriniz ile birebir olarak yönetilen projeleri kapsamaktadır. SEM çalışmalarında firmanızın karakteristiğine uygun satış stratejileri seçilir ve planlı olarak belirli kitlelere ulaşmanız sağlanır.

- İtibar Yönetimi : Firmaların yada kişilerin internet üzerindeki görünümlerine katkı sağlayacak çalışmalar bütünüdür.

- İnternet Reklamcılığı : Kısa sürede geniş kitlelere ulaşmak isteyen firmalar için tercih ettiğimiz internet reklamcılığı çalışmaları, adwords, admob gibi platformlarda hizmetlerinizin tanıtılmasını sağlamaktadır. Ayrıca mobil uygulamalarınızın optimizasyonları, Apple Store Optimization gibi hizmetlerin desteklenmesi amaçları ile de kullanılmaktadır.

Web Tasarım : Sumi Ajans’ın dijital ortamdaki en güçlü yanlarından olan web tasarım kategorisi tamamı özel yazılımlardan oluşan, teknik olarak son teknolojilere uygun olarak geliştirilmektedir.

Yazılım Projeleri : Masaüstü ve mobil yazılımlarda da bir çok projeye imza atan Sumi Ajans; android, ios, Windows gibi platformlarda web ile entegreli çalışabilen yazılım projeleri üretmektedir. Ayrıca çözüm ortaklarının da yardımı ile CRM ve Sharepoint gibi alanlarda da danışmanlık ve yazılım hizmetleri üretebilmektedir.

SON İŞLER

referans-resmi

TOTAL KATALOG
Tasarım ve Baskı Sürecinin Tamamı

referans-resmi

TOTAL KATALOG
Tasarım ve Baskı Sürecinin Tamamı

referans-resmi

TOTAL KATALOG
Tasarım ve Baskı Sürecinin Tamamı

 

 

 

BİZE ULAŞIN

 

Copyright 2015. Tüm Hakları SUMİ AJANS’a Aittir.
Hiç Bir İçerik ve Görsel Paylaşılamaz. Yasal Hakları Saklıdır.
Kaşif Acar Cad. Yiğitler Apt. No: 53/4 Bandırma
Tel & Fax: 0266 714 20 34
GSM: 0507 380 33 49